DODIK PORUČIO SARAJEVU: Da razgovaramo uvek možemo - da ponizite Republiku Srpsku nikada ne može
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik kaže da ne razume histeriju u sarajevskoj čaršiji i pita nije li ovo što se upravo dešava ono što su želeli, te poručio da uvek mogu razgovarati, ali da neće dopustiti ponižavanje Republike Srpske.

Foto: Tanjug/AP
- Zar niste sve radili da do ovoga dođe? Jesam li godinu dana upozoravao - nemojte rušiti Ustav? Jesam. Jesam li nakon završne reči rekao svim novinarima - dobro zapišite, presudom ćete srušiti Ustav, nemoj posle da nas ganjate? Jesam. Jeste li vi postavili izbor - Ustav ili Šmit? Jeste. Jeste li izabrali Šmita? Jeste - napisao je Dodik u objavi na platformi Iks.
Dodik dalje pita šta u sarajevskoj čaršiji hoće.
- Malo vam je bilo što ste mene maltretirali godinu dana, hteli ste da ponizite Republiku Srpsku. E, to ne može. Da razgovaramo uvek možemo, da ponizite Republiku Srpsku nikada ne može - naveo je Dodik.
(Tanjug)
Preporučujemo

DODIK: Uputili smo poziv FBiH da razgovaramo o provođenju Dejtonskog sporazuma
27. 02. 2025. u 17:16

PATRIJARH STIGAO U BANjALUKU: Sastao se sa Dodikom u Palati Republike
27. 02. 2025. u 15:31

(MAPA) ŽESTOKE BORBE KOD POKROVSKA: Puca ukrajinska odbrana, front je postao "pakao"
NA FRONTU kod Pokrovska ponovo se vode žestoke borbe. To područje postalo je epicentar ruskih napada, a ukrajinski mediji i vojska opisuju situaciju kao izuzetno teška.
14. 05. 2025. u 08:43

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"JA NE MOGU DA NASTAVIM BEZ TEBE" Potresna objava Nataše Ninković: "Ovo je najusamljeniji dan mog života" (FOTO)
NEMA dana kad ne misli na svoju majku...
14. 05. 2025. u 11:32
Komentari (0)