"SVINJO JEDNA, MAJMUNE DEBELI" Vukanović opet pravio haos, reagovalo obezbeđenje (VIDEO)
NA današnjoj sednici skupštinskog kolegijuma Narodne skupštine Republike Srpske došlo je do ozbiljnog incidenta kada je lider stranke Lista za pravdu i red Nebojša Vukanović krenuo u fizički obračun sa predsednikom NSRS Nenadom Stevandićem.
Foto: Printskrin
Na snimku koji je objavio Stevandić vidi se kako su on i Vukanović na svega dva metra jedan od drugog, a između njih je obezbeđenje.
Vukanović sve vreme povišenim tonom vređa Stevandića govoreći da je "svinja debela" i da je "majmun debeli".
Vukanović ga u jednom trenutku poziva da ga udari, pa mu kasnije govori da je "đubre", na šta mu Stevandić dobacuje "psihijatrija".
Pre toga Vukanović i Stevandić su ušli u sukob i na sednici Narodne skupštine Republike Srpske, ali je tada ostalo sve na verbalnom sukobu jer su upotrebljavali već od ranije poznate optužbe koje koriste jedan protiv drugog. Vukanović je Stevandiću govorio da je kukavica, dok mu je Stevandić odgovorio da "popije nešto za smirenje" i da je slučaj za psihijatriju.
Stevandić je nakon sednice rekao kako će preduzeti neophodne mere protiv Vukanovića.
- Obezbeđenje ga je zaustavilo u nameri da fizički krene na mene. Takvo ponašanje se neće nikome tolerisati - naglasio je Stevandić.
On je istakao da je takvo ponašanje nedopustivo bilo gde, a naročito u najvišoj zakonodavnoj instituciji.
(Kliks)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KINA POKRENULA SPECIJALNU OPERACIJU KOD TAJVANA: Peking žestoko odgovorio dvema državama
KINA je objavila da je pokrenula „specijalnu pomorsku operaciju“ istočno od Tajvana, čime je dodatno zaoštrila svoj odgovor na nedavni dogovor Japana i Filipina. Te dve države, naime, planiraju da pokrenu pregovore o pomorskim granicama u tom području i dublje povežu svoje odbrambene snage, javlja Blumberg.
07. 06. 2026. u 10:04
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)