PREDSEDNIK Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNDS) Milorad Dodik rekao je danas da mu je bila izuzetna čast da ugosti u Banjaluci stalnog predstavnika Rusije pri OEBS-u Dmitrija Poljanskog čija poseta, kako je naveo, predstavlja još jednu potvrdu snažnih prijateljskih veza i međusobnog poštovanja Republike Srpske i Rusije.

Komentari (0)