PRLJAVA KAMPANJA PROTIV DNS: Lažne dojave da su postavljene bombe u prostorijama DNS na Palama, Sokolcu, Rogatici i Istočnom Sarajevu
NASTAVLjA se najprljavija i najpodlija kampanja protiv DNS na Palama, Sokocu, Istočnom Sarajevu i Rogatici u kojoj se ne biraju ni sredstva ni metode, saopštili su iz DNS.
Foto: DNS
- Tako su danas policiji upućene lažne dojave da su u prostorijama DNS u ove četiri opštine, postavljene bombe - saopštili su iz DNS.
Ovakvo bezočno obračunavanje sa političkim neistomišljenicima i sejanje straha među građanima nije zabeleženo u političkom životu Republike Srpske - istakao je Radislav Jovičić potpredsednik DNS i nekadašnji ministar MUP Republike Srpske.
- S punim poštovanjem prema instituciji MUP očekujemo identifikaciju i privođenje pravdi osoba koje su dostavile lažnu dojavi i time uznemirili građane Pala, Sokoca, Istočnog Sarajeva i Rogatice. Očigledno je da se radi o sinhronizovanoj i organizovanoj akciji, sa ciljem unošenja panike među ljude i diskreditaciji političkih protivnika - poručili su iz DNS.
Ovakvo ponašanje potvrđuje da je DNS na dobrom putu i da stiče sve veću podršku širom Republike Srpske, što nekome očigledno smeta - naglasio je Jovičić.
Preporučujemo
NENAD NEŠIĆ, LIDER DNS: Nudimo narodu Srpske program realan i ostvariv!
15. 08. 2020. u 15:55
RADULOVIĆ KANDIDAT ZA NAČELNIKA: SDS Modriča izlazi na lokalne izbore
14. 08. 2020. u 15:28
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)