POZORIŠNA FEŠTA ZA NAJMLAĐE: Uskoro počinje međunarodni dečji festival u Banjaluci
MEĐUNARODNI festival pozorišta za decu održaće se u Banjaluci, od 4. do 8. oktobra, i okupiće dvanaest predstava (po izboru selektora Slobodana Perišića) u Dječijem pozorištu Republike Srpske.

Foto. Srna
Organizatori se nadaju daće sačuvati tradiciju festivala koji već godinama slovi za jedan od najprestižnijih na Balkanu, okupljajući najbolja pozorišna ostvarenja iz cele Evrope.
Ove godine u program su predstave “Na vukovom tragu” , „Guliver“, „Divlji labudovi“(Srbija), “Uspavana lepotica” (Češka), “Na tragu” i „Flekavac“ (Hrvatska), “Ostržek” (Slovenija), “Celeste” (Španija), “Tobija” i „ O nežnosti“ (BiH), “Snežana i sedam patuljaka” (Bugarska) i “Avanture medvedića” (Poljska).
Preporučujemo

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)