U TOKU PRIPREMNI RADOVI: Novi asfalt u Pukišu kod Lopara finansira Vlada Republike Srpske
U loparskoj Mesnoj zajednici Pukiš u toku su pripremni radovi na asfaltiranju lokalnog puta dužine 1.100 metara koje finansira Vlada Republike Srpske sa 110.000 KM.
Foto: Vlada RS
Radilište je posetio ministar saobraćaja i veza Republike Srpske Đorđe Popović.
-Ovo je nastavak podrške ruralnim sredinama, kojim se obezbeđuju bolji uslovi života stanovnicima ovog kraja, rekao je Popović novinarima.
On je podsetio da je Vlada Srpske u poslednjih 13 godina u ovu majevičku opštinu uložila 27 miliona KM u razne projekte i najavio dalju podršku ovoj lokalnoj zajednici.
Početku radova prisustvovao je i Vršilac dužnosti direktora Šumskog gazdinstva Lopare Srećko k.
-Naš cilj je ravnomeran razvoj svih delova naše opštine, rekao je Ilić.
Ističući značaj infrastrukturnih projekata Ilić je istakao da ovakvi projekti znače ostanak stanovnika na ovim prostorima.
Preporučujemo
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)