STRAŠAN PRIZOR: Žena skočila s drugog sprata Kliničkog centra u Banjaluci

ŽENA S. D. (56) poginula je prilikom pada sa drugog sprata jedne od klinika Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci.

СТРАШАН ПРИЗОР: Жена скочила с другог спрата Клиничког центра у Бањалуци

Foto: O.M.

Prve informacije ukazuju da se radi o samoubistvu, te da je S. D. skočila u atrijum, unutrašnji deo dvorišta UKC RS.

- Policijskoj upravi Banjaluka prijavljeno je da je žena skočila sa drugog sprata UKC RS i preminula. Na licu mesta u toku je uviđaj nakon kojeg će biti poznato više detalja - navode u PU Banjaluka.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone