NOVA CENA 105 KM: U Srpskoj pojeftinila cena komercijalnog testiranja na koronavirus

С.М.

11. 12. 2020. u 17:32

CENA komercijalnog testa na virus korona od ponedeljka, 14. decembra, iznosiće 105 KM, rekao je danas Branislav Zeljković, direktor Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske.

НОВА ЦЕНА 105 КМ: У Српској појефтинила цена комерцијалног тестирања на коронавирус

Foto Tanjug

On je na konferenciji za novinare u Banjaluci ponovio apel da svaki pojedinac mora biti odgovoran, te podsetio da je zaštitna maska obavezna u zatvorenom, ali i na otvorenom.

Zeljković je rekao da je Srbija, u saradnji sa Vladom Republike Srpske i fondovima zdravstvenog osiguranja dve republike, donirala 13.500 četvorovalentnih doza vakcina protiv gripa.

-Kada bude isporučena Institutu, mi ćemo dalje distribuisati vakcine prema zdravstvenim ustanovama. Vakcina neće biti naplaćivana, rekao je Zeljković.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!