SI ĐINPING PISAO DODIKU: Evo šta je predsednik Kine poručio predsedavajućem Predsedništva BiH
PREDSEDNIK Kine Si Đinping poželeo je srpskom članu i predsedavajućem Predsedništva BiH Miloradu Dodiku ozdravljenje i brz oporavak.

Foto: Tanjug/Zhang Ling/Xinhua via AP
- Informisan sam da ste pozitivni na Kovid-19 i upućujem Vam izraze dubokog saosećanja - istakao je predsednik Kine u pismu upućenom srpskom članu Predsedništva.
Predsednik Kine poželeo je da građani BiH što pre savladaju pandemiju virusa korona.
Dodik je hospitalizovan 20. decembra u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske u Banjaluci nakon infekcije virusom korona.
(RTRS)
Preporučujemo

DODIK STABILNO: Lekari otkrili kako se oseća predsedavajući Predsedništva BiH
27. 12. 2020. u 15:58

BANjA LUKA UZ DODIKA: U blizini UKC RS osvanula emotivna poruka (FOTO)
27. 12. 2020. u 11:29

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)