AUTO NALETEO NA MAJKU I BEBU U KOLICIMA: Saobraćajna nesreća u Banjaluci

U BANjALUCI danas se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je povređena mlada majka koja je gurala dete u kolicima.

АУТО НАЛЕТЕО НА МАЈКУ И БЕБУ У КОЛИЦИМА: Саобраћајна несрећа у Бањалуци

Foto: Depozit

Do udesa je došlo u naselju Nova Varoš. Isprva je došlo do sudara između dva vozila, a jedno od njih je od siline udara naletelo na majku i bebu.

Ubrzo je na lice mesta stigla i ekipa Hitne pomoći, koja je ženu i dete odvezla u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske.

(Dnevni avaz)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČOVEK MORA OSTATI NAJVAŽNIJA KARIKA: U Fondaciji Mozzart održan  Serbia AI Security Summit 2026