OZDRAVI DA IDEMO PUTEM POBEDE: Bilbord podrške Dodiku i u Vojkovićima
U Vojkovićima, u opštini Istočna Ilidža, postavljen je bilbord podrške srpskom članu i predsedavajućem Predsedništva BiH Miloradu Dodiku, koji je na lečenju od virusa korona u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske u Banjaluci.

Foto. RTRS
- Predsedniče ti nam ozdravi, da idemo putem pobede, Vojkovići su uz tebe", piše na bilbordu - objavio je RTRS.
Konzilijum lekara Univerzitetskog kliničkog centra /UKC/ Republike Srpske u Banjaluci konstatovao je danas da je zdravstveno stanje srpskog člana i predsedavajućeg Predsedništva BiH Milorada Dodika stabilno i da su vidljiva svakodnevna poboljšanja, te razmatra mogućnost skorog otpuštanja na kućno lečenje.
Dodik je hospitalizovan 20. decembra zbog infekcije virusom korona i obostrane upale pluća.
Preporučujemo

PRVA DODIKOVA FOTOGRAFIJA IZ BOLNICE: Milorad na nogama čeka Novu godinu (FOTO)
31. 12. 2020. u 23:10

LAVROV POSLAO PORUKU DODIKU: Evo šta mu je ruski šef diplomatije poželeo
31. 12. 2020. u 19:25

NAROD UZ LIDERA: Podrška Dodiku iz Doboja, Zvornika i Brčkog (FOTO)
30. 12. 2020. u 11:14

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)