HAOS U SKUPŠTINI TOKOM GOVORA STANIVUKOVIĆA: Sednica prekinuta, došlo do velikog sukoba! (VIDEO)
SEDNICA Skupštine grada Banjaluka je prekinuta zbog verbalnog sukoba dvojice odbornika.

Foto: Printskrin
Do sukoba je došlo kada je tokom govora gradonačelnika Draška Stanivukovića, odbornik Marinko Umičević dobacivao, na šta ga je predsednik Skupštine Mladen Ilić upozorio.
U raspravu se uključio i odbornik pokreta Banjaluka zove Saša Lazić, koji je rekao Iliću da je trebao uvesti red i ranije prekinuti Umičevića.
U tu raspravu se umešao i odbornik Ujedinjene Srpske Neven Stanić kojem je u jednom momentu prišao Lazić, pa su nastavili svađu.
Sednica je prekinuta na 10 minuta.
(RTRS)
Preporučujemo

ŠEŠELj UPOZORIO SRBE: Postoji samo jedan način da izbegnemo rat! (VIDEO)
02. 02. 2021. u 22:07

SRPSKI ODGOVOR INCKU: Iz NSRS-a reagovali na pismo visokog predstavnika
03. 02. 2021. u 15:58

U INAT SARAJEVU: Srbi ujedinjeni idu na nove izbore u Srebrenici!
02. 02. 2021. u 19:17

PREMINUO ALEKSANDAR FULURIJA: Poslanik NDP nije uspeo da se izbori sa bolešću
31. 01. 2021. u 12:56

EKSPLOZIJE ŠIROM UKRAJINE: Rusi žestoko udarili na Dnjepar i Harkov, Kijevom zavijaju sirene (FOTO/VIDEO)
U KIJEVU i nizu ukrajinskih regiona proglašena je vazdušna pretnja od udara ruskih balističkih raketa, saopšteno je danas iz Vazduhoplovnih snaga ukrajinske vojske. Rusi su dronovima silovito udarili na Harkov i Dnjepar, ima mrtvih i povređenih.
30. 09. 2025. u 18:36

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)