ŠEŠELJ OTKRIO INCKOV CILJ: Lider radikala komentarisao i Bakirovu izjavu, tvrdi da je ludačka (VIDEO)
PREDSEDNIK SRS Vojislav Šešelj izjavio je u jutarnjem programu TV Pink da je cilj visokog predstavnika u BiH Valentina Incka da ponizi rukovodstvo RS.

Foto: Pink TV printskrin
- Incko želi da vrši pritisak i da ponizi rukovodstvo Republike Srpske ako prihvati da oduzme odlikovanja onima za koje tvrdi da su ratni zločinci. To mu je cilj. Preti da će dekretom izdati zakon o inkriminaciji tvrdnji da u Srebrenici bio genocid - izjavio je Šešelj.
Komentarišući izjavu Bakira Izetb egovića da su Srbi loš narod, Šešelj kaže da je Bakir "lud čovek kada daje takve izjave", te da su muslimani deo srpskog naroda.
On je podsetio da je izražavao žaljenje što su drugi zavadili Srbe pravoslavce i Srbe muslimane.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

UŠAO U RAKU POSLE SPUŠTANjA KOVČEGA: Sin se oprostio od Halida Bešlića (FOTO)
OPROŠTAJ u Sarajevu od legende narodne muzike, pevača Halida Bešlića.
13. 10. 2025. u 15:50
Komentari (0)