ZDRAVKO PUCAO NEVENKI U GRUDI! Prve fotografije iz Laktaša, otvorio vatru na suprugu (FOTO)
U MESTU Čardačani, opština Laktaši, sinoć oko 23.00. časa, Zdravko M, rođen (1954.) iz Čardačana, osumnjičen je da je iz lovačke puške pucao u svoju suprugu Nevenku M. (1965.) godine iz Čardačana.

Foto: O. M.
Oštećena je tom prilikom zadobila telesne povrede i pružena joj je lekarska pomoć u Univerzitetskom kliničkom centru u Banja Luci.

Foto: O. M.
U UKC Republike Srpske navode da je Nevenka zadobila povredu grudnog koša hicem iz vatrenog oružja.
- Pacijentkinja je, za sada, stabilnih vitalnih parametara, a sve dalje prognoze su preuranjene - saopšteno je iz Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske.
Prema riječima načelnika Klinike za za anesteziju i intenzivno liječenje Dragana Rakanovića, urađena je kompletna dijagnostika, pacijentkinja je hirurški zbrinuta i za sada je stabilnih vitalnih parametara.
Uviđaj na licu mesta obavio je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka Dalibor Vrećo, zajedno sa policijskim službenicima Policijske stanice Laktaši. Dežurni tužilac je naložio da se preduzmu sve potrebne istražne radnje i mere kao i veštačenja, na utvrđivanju svih okolnosti počinjenog krivičnog dela ubistvo u pokušaju.
Zoran je uhapšen i trenutno se nalazi na kriminalističkoj odbrani, nakon čega će biti sproveden na ispitivanje u Okružno javno tužilaštvo Banja Luka.
Preporučujemo

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)