U MODRIČI PROMENJENA OPŠTINSKA VLAST: Sa novim rukovodstvom skupštine ispoštovana izborna volja građana (FOTO)
29. 03. 2021. u 18:04
NA sednici Skupštine Opštine Modriča došlo do promene skupštinske većine i izbora novog rukovodstva Skupštine opštine.
Povezane vesti

HOĆEMO DA RADIMO: Protest ugostiteljskih radnika i zanatlija u Modriči
VLASNICI ugostiteljskih objekata, frizeri i muzičari i druge znatlije kao neformalna grupa građana putem svoje fejsbuk grupe organizovali su danas mirno okupljnje kako bi iskazali svoje nezadovljstvo zabranom rada i poslednjim merama Kriznog štaba RS.
22. 03. 2021. u 20:01

DEZINFIKCIJA U MODRIČI: Odluka Štaba za vanredne situacije sprovedena u delo u Modriči
NA osnovu naredbe Republičkog štaba za vanredne situacije i odluke opštinskog Štaba za vanredne situacije, u Modriči je obavljena dezinfekcija školskih i javnih ustanova.
24. 03. 2021. u 16:44
Najnovije iz rubrike

ROD BLAGOJEVIĆ: Opozvati Bajdenove odluke, ukinuti sankcije Dodiku
BELA kuća bi trebalo da opozove odluku bivšeg predsednika Džozefa Bajdena i da ukine sankcije predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku.
12. 08. 2025. u 22:00

"BIRAĆEMO DA LI SMO REPUBLIKA SRPSKA ILI NISMO" Kovačević: Ustav je jasan, Dodik ostaje predsednik Srpske, birao ga je narod
MILORAD Dodik ostaje predsednik Republike Srpske jer je to volja naroda koji ga je birao na slobodnim i demokratskim izborima, izjavio je danas srpski delegat u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH Radovan Kovačević.
12. 08. 2025. u 17:00

DODIKU ZATVORSKA KAZNA ZAMENJENA NOVČANOM
SUD BiH doneo je rešenje po kom se izrečena kazna zatvora predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku preinačava u novčanu kaznu.
12. 08. 2025. u 15:01

PRVA ŽENA ZA VOLANOM AUTOBUSA PONOS PALA: Nataša Andžić divljan ruši predrasude u sarajevsko-romanijskoj regiji i krstari putevima
U PALAMA živi žena koja svojim primerom ruši stereotipe i pokazuje da granice postoje samo u glavi, Nataša Andžić Divljan, prva žena vozač autobusa u Sarajevsko-romanijskoj regiji.
12. 08. 2025. u 11:20

NAJTRAŽENIJI EKONOMIJA I GIMNAZIJE: U srednje škole u Srpskoj upisano više od devet hiljada učenika
U SRPSKOJ u 96 srednjih škola u prvi razred za školsku 2025/2026. godinu upisano je ukupno 9.119 učenika. Prema podacima Ministarstva prosvete i kulture Republike Srpske, budući srednjoškolci najčešće su birali obrazovne profile iz oblasti ekonomije, prava i trgovine, zatim gimnazije, te zanimanja iz sektora mašinstva i obrade metala, elektrotehnike i zdravstva.
12. 08. 2025. u 05:00
Komentari (0)