RADMANOVIĆ O "NON PEJPERU": Nije isključeno da taj dolazi upravo iz albanske kuhinje
ZAMENIK predsedavajućeg Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH Nebojša Radmanović smatra da priča o non-pejperu koji predviđa promenu granica na Zapadnom Balkanu ide na štetu Srbije i da se skriva činjenica da se njime želi stvoriti "velika Albanija".

Foto: Printskrin
- Nije isključeno da ovaj dokument dolazi upravo iz albanske kuhinje - rekao je Radmanović.
On je istakao da je albanski premijer Edi Rama jedini priznao da je video dokument.
- Dakle, radi se o predsedniku Vlade Albanije Ediju Rami, koji ima izbore 25. aprila, čiji je programski cilj velika Albanija. Nema spora da je non-pejper nastao u albanskoj kuhinji uz podršku nekih obaveštajnih struktura - rekao je Radmanović.
Preporučujemo

BAKIR PONOVO PRETI RATOM: Lider SDA uputio huškačka pisma evropskim zvaničnicima
16. 04. 2021. u 17:46

PAHOR TVRDI DA NIJE ZNAO ZA NON-PEJPER: "Odbijam sve opasne ideje o promeni granica“
16. 04. 2021. u 15:47

DRAMA NA NEBU: Zemlja koja se graniči sa Srbijom digla borbene avione zbog ruskih dronova
U RUMUNIJI je bila proglašena vazdušna uzbuna u okrugu Tulča zbog masovnog napada ruskih dronova na Ukrajinu, saopštilo je danas rumunsko Ministarstvo odbrane.
02. 07. 2025. u 11:13

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)