PODIGNUTA OPTUŽNICA PROTIV DRAGANA ŠEVE: Nožem izbo monaha, pa ga zaključao i ostavio da umre!
13. 05. 2021. u 11:40
OKRUŽNO javno tužilaštvo Banjaluka podiglo je optužnicu protiv Dragana Ševe (41) zbog ubistva monaha Stefana Ačića u manastiru Glogovac kod Šipova!
Povezane vesti

NIJE SVESTAN UČINJENOG? Osumnjičeni za ubistvo u Suvom selu kod Vladimiraca nije dao izjavu tužiocu
IAKO je priveden danas u 13 časova dežurnom tužiocu Višeg javnog tužioca u Šapcu zbog sumnje da je, sa dva uboda kuhinjskim nožem, naneo smrtonosne rane komšiji Slobodanu Novakoviću (56), starac K.Z. iz Suvog Sela, kod Vladimiraca, nije dao izjavu, rekao nam je viši javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Šapcu Zoran Obradović.
11. 05. 2021. u 17:00

SPAVAO SA 4.000 ŽENA, UBILA GA PO*NO ZVEZDA: Spremila mu koktel pun otrova, uhapšena kad je policija otkrila tajnu njenog mobilnog telefona
PRE tri godine javnost je šokirala vest da je poznati japanski mogul za nekretnine i plejboj Kosuke Nozaki (77) pronađen mrtav na podu svoje spavaće sobe. Javnost i tamošnji mediji upirali su prstom u njegovu tadašnju ženu, porno glumicu Saki Sudo (22) da je kriva za smrt milionera.
11. 05. 2021. u 13:29

CEO ŽIVOT PROVEO U ZATVORU: Kada je izašao, ovo mu je bila prva reakcija (VIDEO)
DžO LIGON, danas 83-godišnjak, iza rešetaka je proveo čak 68 godina, i to u maloletničkom zatvoru, gde je završio zbog učestovanja u tuči koja je imala fatalan ishod.
10. 05. 2021. u 20:21

ZLOČINI KOJI SU ŠOKIRALI BALKAN: Kad sestra digne ruku na brata - "Gospođa Kameleon" ubila brata i spalila telo, ni dan nije robijala
NA hiljade ubistava počinjeno je decenijama unazad u Srbiji, ali najređi je zločin kada sestra ubije brata.
10. 05. 2021. u 20:00

JEZIVO UBISTVO U KOSOVU POLJU: Devojka osumnjičena da je udavila svoju sestru
POLICIJA je saopštila je da je uzrok smrti žene (33) iz sela Vragolija kod Kosova Polja davljenje, za koje je osumnjičena njena tri godine mlađa sestra.
09. 05. 2021. u 17:41
Najnovije iz rubrike

ROD BLAGOJEVIĆ: Opozvati Bajdenove odluke, ukinuti sankcije Dodiku
BELA kuća bi trebalo da opozove odluku bivšeg predsednika Džozefa Bajdena i da ukine sankcije predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku.
12. 08. 2025. u 22:00

"BIRAĆEMO DA LI SMO REPUBLIKA SRPSKA ILI NISMO" Kovačević: Ustav je jasan, Dodik ostaje predsednik Srpske, birao ga je narod
MILORAD Dodik ostaje predsednik Republike Srpske jer je to volja naroda koji ga je birao na slobodnim i demokratskim izborima, izjavio je danas srpski delegat u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH Radovan Kovačević.
12. 08. 2025. u 17:00

DODIKU ZATVORSKA KAZNA ZAMENJENA NOVČANOM
SUD BiH doneo je rešenje po kom se izrečena kazna zatvora predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku preinačava u novčanu kaznu.
12. 08. 2025. u 15:01

PRVA ŽENA ZA VOLANOM AUTOBUSA PONOS PALA: Nataša Andžić divljan ruši predrasude u sarajevsko-romanijskoj regiji i krstari putevima
U PALAMA živi žena koja svojim primerom ruši stereotipe i pokazuje da granice postoje samo u glavi, Nataša Andžić Divljan, prva žena vozač autobusa u Sarajevsko-romanijskoj regiji.
12. 08. 2025. u 11:20

NAJTRAŽENIJI EKONOMIJA I GIMNAZIJE: U srednje škole u Srpskoj upisano više od devet hiljada učenika
U SRPSKOJ u 96 srednjih škola u prvi razred za školsku 2025/2026. godinu upisano je ukupno 9.119 učenika. Prema podacima Ministarstva prosvete i kulture Republike Srpske, budući srednjoškolci najčešće su birali obrazovne profile iz oblasti ekonomije, prava i trgovine, zatim gimnazije, te zanimanja iz sektora mašinstva i obrade metala, elektrotehnike i zdravstva.
12. 08. 2025. u 05:00
Komentari (0)