VOJAŽ IMA NOVU DEVOJKU? Reper progovorio o svom emotivnom statusu
NEDAVNO je sve društvene mreže zapalio snimak na kom je Anđela Ignjatović, poznatija kao Breskvica, ljubila nepoznatog muškarca i time pokrenula spekulacije o novoj romansi.
Foto: Instagram/voyage.mp3
Ipak, o njenom raskidu sa Mihajlom Veurovićem Vojažom se i dalje priča, naročito otkako je objavila svoju prvu pesmu za koju mnogi tvrde da je posvećena upravo njemu, a reper je prilikom gorstovanja na Kurir televiziji progovorio o pomirenju sa pevačicom.
- Sa Breskvicom se neću pomiriti, to je gotova priča, svemu dođe kraj pa i tome. Sad sam fokusiran na svoj život, na studije i muzičku karijeru koju sam započeo. Nisam očekivao da će fanovi to tako teško podneti, ali sad su se navikli jer je prošlo više od pola godine. Pretpostavljam da je njena nova pesma meni posvećena, mislim da se naša publika nije podelila i želim joj puno sreće - rekao je on.
Foto: Instagram/voyage.mp3
A da li je on uplovio u novu romansu, budući i da su ga spajali sa brojnim lepoticama sa javne scene, među kojima je i Tijana Milentijević, otkrio je u emisiji:
- Nisam u vezi sa Stašom Ćalović. Mediji su dosta pisali i povezivali me sa Tijanom Milentijević, Milicom Pavlović ali to nije tačno. Nemam devojku, potpuno sam slobodan i ne bih krio to. Nisam osoba koja karijeru gradi na osnovu veza i skandala, muzika mi je na prvom mestu - zaključio je.
Preporučujemo
BRESKVICA IMA NOVOG DEČKA! Stariji je od nje 8 godina, a evo čime se bavi
12. 07. 2021. u 14:32
MIA BORISAVLjEVIĆ IZAŠLA IZ PORODILIŠTA: Kod kuće je sačekalo veliko iznenađenje (FOTO)
13. 07. 2021. u 19:25
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Milanović iznenadio sve: "Hrvatska nema neprijatelja - osim Srbije! EU se pretvara u ratni projekat"
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović poručio je da njegova zemlja nema neprijatelja osim Srbije, i upozorio da se Evropska unija sve više udaljava od mirovnog projekta i jača procese naoružavanja, uz ograničen uticaj manjih država.
24. 04. 2026. u 11:29
Komentari (0)