SEVERINA PALA NA BINI: Pevačica povredila kičmu, ali kaže da je vredelo!
SEVERINA je sinoć, nastupila pred 20.000 ljudi u Vrnjačkoj Banji, a u jednom trenutku je, rasplesana i u zanosu, zakačila zvučnik i prevrnula se preko njega.
Foto: Anđela Stevanović
Muzičari su joj odmah pritekli u pomoć, dok je pevačica ležala na bini, smejući se zajedno sa publikom urnebesnom padu.
Međutim, kako mediji prenose, nije pad prošao bezazleno, pošto je povredila kičmu. Na svu sreću, nema velike posledice.
- Vredilo je... Zbog vas 20 000 pod kišobranima. Hvala, Vrnjačka Banja... - napuisala je pevačica.
(Telegraf)
Preporučujemo
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)