NAKON OPERACIJE TUMORA DOJKE: Poznata voditeljka napustila bolnicu i podelila srećne vesti, sada konačno može da odahne!
NAKON hirurške intervencije koju je imala u KBC Bežanijska kosa, smogla je snage i podelila sa javnošću ohrabrujuće i srećne vesti.

Foto: Printskrin/Pink
Voditeljka Milica Kon je nedavno odstranila rak na dojci, a sada je svojim pratiocima saopštila da su stigli rezultati i da je sve u redu.
Naime, Milica je pre samo nedelju dana operisana, a sada je na svom Instagram nalogu podelila srećne vesti koje su obradovale sve.
- Ljudi! Stigli su mi rezultati i sve je super - rekla je vidno raspoložena Milica.
Nakon hirurške intervencije koju je imala u KBC Bežanijska kosa, smogla je snage i podelila sa javnošću ohrabrujuće i srećne vesti.
- Zaista sam super, odlično se osećam zahvaljujući divnim doktorima i medicinskim radnicima - rekla je za nedavno Milica, iscrpljena od operacije ali i dalje vedrog duha.
Podsetimo, Milica se u prethodnom periodu borila sa kancerom dojke koji je uspešno operisan.
(Alo)

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)