LENA NA TRGU REPUBLIKE: Večeras besplatan koncert u okviru BELEFA
U OKVIRU programa festivala BELEF, večeras na Trgu republike u Beogradu, s početkom u 21 čas, besplatan koncert održaće pevačica pop i džez orijentacije Lena Kovačević.

Foto Irina Duplevska
Na repertoaru će biti njeni popularni singlovi "Kafe", "Dubine", "Samo da mi je", "Požuri", "Leto", "Beograde", kao i posebne obrade aktuelnih hitova u Leninom aranžmanu.
- Dragi prijatelji, vidimo se u subotu na našem koncertu na Trgu republike. Letnje veče u gradu koji volimo, uz muziku i BELEF - napisala je Lena na "Instagramu".

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)