JA SAM JEDNA VELIKA PRIMITIVKA: Nataša Bekvalac odgovorila na Rastin komentar o alkoholu
NAKON tri braka i mnogo iskustva, lepa pevačica Nataša Bekvalac je slobodna, ali i dalje veruje u ljubav uprkos svemu što joj se desilo.
Foto: ATA images
Najveći pokretač u životu su joj ćerke Hana i Katja, porodica i posao s kojim se bavi. I upravo zbog pauze koje je imala tokom prošle godine, pevačica priznaje da je imala krize, ali sada ne skida osmeh i uživa pred publikom.
Na pitanje da li planira da ponovo obuče venčanicu, Nataša odgovara:
- Ne mora venčanica samo na venčanju. Moj posao me odvodi na prelepe destinacije, upoznaje sa prelepim ljudima, sa divnim dizajnerima i bela boja je generalno zastupljena u mom estetskom predstavljanju. Ništa ne planiram, a ponajmanje venčanje.
Pevačica priznaje da na nastupima voli da se opusti i popije viski.
- Generalno na svakom nastupu popijem jedan dupli viski sa koka- kolom i to je moja mera sa dve kocke leda. To je sasvim dovoljno da bih izašla iz pozitivne tenzije i treme koju imam uvek pred nastup. Tako u toku nastupa pijem to jedno duplo piće.
A o Rastinom komentaru da su ljudi koji piju alkohol primitivni, Nataša je kroz smeh rekla:
- Stvarno? Ja sam onda jedna velika primitivka.
(Blic)
Preporučujemo
ZAPRAVO JE DOŠLA ZBOG BIKOVIĆA: Glumac Stevan Piale otkrio kako je upoznao suprugu Unu
07. 08. 2021. u 15:56
ACA LUKAS LETUJE SA BIVŠOM ŽENOM: Evo u kakvim su odnosima pevač i Sonja Vuksanović
07. 08. 2021. u 14:19
ŠTA SPREMAJU BRITANCI NA BALKANU: Specijalac održao sastanak sa vojim liderima Albanije, Crne Gore, BiH, Makedonije i Prištine
SPECIJALNI izaslanik Velike Britanije za Zapadni Balkan Karen Pirs organizovala je sastanak sa vojnim liderima Albanije, Crne Gore, Severne Makedonije, BiH i samoproglašenog Kosova, koje je predstavljao zamenik komandanta KBS-a general-major Enver Čikaći.
13. 11. 2025. u 15:48
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
Komentari (1)