LJUBAVNA PRIČA ACA PEJOVIĆA I NJEGOVE ŽENE: Pevač je Biljanu zaprosio posle samo 7 dana, a sve je počelo tako što mu je ona prišla
PEVAČ Aco Pejović već godinama je u skladnom braku sa suprugom Biljanom sa kojom ima tri ćerke.
Foto: Printscreen/Pink
Opšte je poznato koliko Aco voli svoju suprugu i sa koliko poštovanja svaki put priča o njoj. Pevač je otkrio kako se ta ljubav uopšte rodila i priznao da je Biljana ustvari "smuvala" njega, a zaprosio ju je nakon samo sedam dana.
- Biljanu sam znao iz viđenja, postojale su te neke simpatije... Ja sam tad držao neke kafiće dole pod zakup i ona je jedne večeri došla, ona je prišla meni... I sad priznajem klincima da me je ona smuvala, nisam ja nju. Sedam dana smo se zabavljali i posle sedam dana, bila je njena maturska noć i te iste večeri maturske sam je ja onako sa sve haljinom pokupio i odveo svome domu, tad sam je zaprosio - ispričao je pevač svojevremeno u emisiji "Iz profila".
Preporučujemo
JA SAM JEDNA VELIKA PRIMITIVKA: Nataša Bekvalac odgovorila na Rastin komentar o alkoholu
08. 08. 2021. u 10:11
OTAC MEGAN MARKL SE POTRUDIO OKO POKLONA: Vojvotkinja nije ni zahvalila na ovakvom znaku pažnje!
08. 08. 2021. u 10:44 >> 10:44
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)