HOSPITALIZOVAN LANE GUTOVIĆ: Glumac zadržan na VMA, već nekoliko dana se oseća loše
GLUMAC Milan Lane Gutović danas je hitno primljen na Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu, pod sumnjom da je zaražen koronavirusom, saznaju mediji.

Foto: Novosti arhiva/Milutin Labudović
Kako se saznaje, on ima i hronična oboljenja, te je iz predostrožnosti zadržan na klinici, a najpre zbog simptoma na kovid. Gutoviću je urađen prvo brzi test, koji je pokazao da je glumac negativan na koronu, ali ga sutra očekuju detaljnija ispitivanja i PCR test. On se trenutno nalazi izolovan u boksu na VMA, a ukoliko se bude pokazalo da ima koronavirus biće prebačen odmah u nadležnu bolnicu.
Prema saznanjima, Milan Lane Gutović se već nekoliko dana oseća loše i ove nedelje je već bio na pregledu u ovoj klinici, ali zbog drugih većih zdravstvenih tegoba.
(Pink.rs)

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (0)