HIPODROM UMESTO ARSENALA: Nova lokacija kragujevačkog koncerta Zdravka Čolića
LEGENDARNI Zdravko Čolić zapevaće u Kragujevcu 4. septembra na stadionu na Hipodromu, a ne u prostoru Kneževog arsenala, kako je prvobitno bilo planirano.

Foto Aleksandar Kerekeš
Koncert je prebačen na novu lokaciju zbog većeg kapaciteta, i biće organizovan u skladu sa preporukama medicinske struke za organizaciju kulturnih događaja, koji privlače veliko interesovanje. Moći će da prisustvuju posetioci koji imaju potvrdu o imunizaciji, potvrdu da su negativni na kovid 19 na osnovu PCR ili brzog antigenskog testa, ili potvrdu da su preležali koronu.
Organizatori su omogućili posetiocima da na dan koncerta, od 11 do 20 časova, ispred Hipodroma obave testiranje na kovid 19 brzim antigenskim testom koji, uz kupljenu ulaznicu, košta 250 dinara. Čolićev koncert je prethodno tri puta pomeran zbog nepovoljne epidemiološke situacije. Dva datuma su bila zakazana prošle godine, 20. jun i 22. avgust, a treći je bio 19. jun 2021. Sve kupljene ulaznice za te termine su važeće, i nije ih potrebno menjati. Karte za koncert na Hipodromu koštaju 1.500 dinara.
Preporučujemo

ČOLA U "TOP HILU": Zdravko Čolić 20. avgusta nastavlja turneju koncertom u Budvi
11. 08. 2021. u 13:14

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)