RADOJIČIĆ I IVANIĆ "POJAČANJA": "Državni posao" opet dovodi poznate goste
GOSTOVANjA poznatih ličnosti iz raznih sfera javnog života uveliko su tradicija u humorističkom serijalu "Državni posao", pa je i 10. sezona u tom pogledu raznovrsna.

Foto Instagram/radojicic_aleksandar
Potvrda stiže sa instagram-profila Aleksandra Radojičića. Popularni glumac se pridružio Čvarkovu, Boškiću i Torbici, ali, to nije sve.
Na fotografiji je i fudbaler Crvene zvezde Mirko Ivanić, svojevremeno član Vojvodine.
Radojičić je na društvenoj mreži napisao: - Hvala "Državnom poslu" na pozivu da se upišem u 10. sezonu. Zadatak je bio da probam da se ne nasmejem u kadru.
Brojni njegovi pratioci su, neki i kroz šalu, nanizali komentare poput "Kruna karijere", "Evo kako izgleda ekipa iz snova", "Ovo se čeka"...

"POJEDOH SE ŽIV, IZLUDE ME TO" Vučić o otvaranju auto-puta do Požege: To su već foliranja i glupiranja, krajnji rok do ponedeljka
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je iz Čačka o otvaranju auto-puta do Požege.
03. 07. 2025. u 11:49

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

ISPOVEST RADNICE: "Kad biste ovo znali, nikad ne biste kročili na kruzer"
DRUŠTVENIM mrežama kruže viralni snimci u kojima osoba koja se predstavlja kao radnica na kruzeru deli detalje iz života na brodu. U jednom takvom videu podelila je niz fotki u kojima tvrdi da otkriva tajne života na kruzeru i tako šokirala mnoge.
05. 07. 2025. u 11:33
Komentari (0)