TRUDNA MARIJANA MIĆIĆ BEZ ŠMINKE: Glumica pozirala u Miloševom naručju (FOTO)
MARIJANA Mićić čeka dete sa dugogodišnjim partnerom Milošem Marjanovićem, a vest je oduševila je javnost širom Srbije.

Foto: Printscreen/PINK
Glumica i dalje ne želi da priča o trudnoći, a sada je objavila prvu fotografiju u blaženom stanju i to potpuno bez šminke. Marijana i Miloš pozirali su zagrljeni, a ona je stavila emotikon lista i srca.
Podsetimo, par je u vezi već osam godina, te su ih lepe vesti o prinovi mnogo obradovale.
- Marijana i Miloš su dosta brinuli zbog korone, zaista se nisu kretali puno. Ona je pauzirala sve poslovne obaveze, jer ju je i doktor savetovao da miruje i da se ne izlaže prevelikom naporu ili stresu. Tek sada kada je ušla u osmi mesec trdnoće malo su se opustili, jedva čekaju da bebu uzmu u naručje. Saznali su da je devojčica, trudnoća protiče u najboljem redu i mogu da odahnu. Miloš je priželjkivao ćerku, sreći nije bilo kraja kada je shvatio da će mu želja biti ispunjena. Marijana prosto blista - rekao je izvor za domaće medije.
(Kurir)
Preporučujemo

GLUMICA I VODITELjKA MARIJANA MIĆIĆ BLISTA U OSMOM MESECU TRUDNOĆE: Evo kog pola je beba
14. 09. 2021. u 18:43 >> 18:43

JEDNA JEDINA CECA: Svetlana Bojković i Marijana Mićić na pauzi snimanja
25. 07. 2021. u 11:45

PAMTIMO JE KAO ZAZU IZ "SREĆNIH LjUDI": Ovako sada izgleda Katarina Vićentijević (FOTO)
16. 09. 2021. u 16:51

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

PEVAČ NIJE BIO NA OČEVOJ SAHRANI: "Nije me grizla savest"
PEVAČ Rade Lacković doživeo je tragediju koja mu je potpuno promenila život.
09. 09. 2025. u 11:31
Komentari (0)