POSLEDNJE POJAVLJIVANJE MARINE TUCAKOVIĆ U JAVNOSTI: Bila je u kolicima, ali kao pravi borac i dama (FOTO)
TEKSTOPISAC Marina Tucaković izgubila je mučnu bitku sa karcinomom, koju je vodila duže od tri godine. Preminula je večeras, u nedelju 19. septembra, u 68. godini.

GOŠĆA Marina Tucaković sa Suzanom Jovanović i Sašom Popovićem u junu u hotelu "Hilton" , Foto ATA Images
Poslednji put se u javnosti pojavila 11. juna 2021. godine, na promociji albuma pevačice Suzane Jovanović, a tada su se svi prisutni obradovali njenom dolasku.
Marina je na događaj stigla u invalidskim kolicima, ali je i tada zračila hrabrošću i njenom vanserijskom energijom i nadom da će sve biti u redu.
Naime, ona je godinama unazad vodila tešku borbu sa kancerom, te se na pomenutom događaju pojavila u invalidskim kolicima, a njeno stanje je mesecima pre toga bilo stabilno što je pokazala i prilikom ovog pojavljivanja.

Foto: I.Marinković
Marina je oduvek važila za pravu damu, te je i tada bila stilizovana od glave do pete. Na sebi je imala šampanj bluzu, a svi su primetili rajf na glavi na kojem su bili biseri.
Tom prilikom, Marina je za medije izjavila:
- Na terapijama sam i naravno, ne mogu da budem baš dobro. S obzirom na situaciju sa korona virusom imam redovne terapije. U početku sam ih vrlo teško podnosila, ali sada sam se već navikla.
Tucakovićeva je tom prilikom istakla i da vreme provodi uglavnom kod kuće jer se čuva i pazi od korona virusa.
- Malo sam izašla, i ja sam živa duša - rekla je ona.
(Telegraf)

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)