SLOBODA MIĆALOVIĆ POSETILA OSTROG: Monika Beluči odmah oduševljeno reagovala (FOTO)
SRPSKA glumica Sloboda Mićalović posetila je manastir Ostrog, a fotografije sa ovog svetog mesta je na Instagramu podelila sa svojim pratiocima.
Foto: Instagram
Sloboda Mićalović je u opisu fotografije napisala "Dan koji ću dugo pamtiti".
Emitikonima je odmah reagovala i slavna glumica Monika Beluči.
Preporučujemo
OVO JE PRVA ŽENA VOJINA ĆETKOVIĆA: Nakon razvoda Nataša se preselila u Pariz (FOTO)
11. 09. 2021. u 11:56
PROSLAVILI JUBILARNE ROĐENDANE: Sloboda i Vojin u vikendici na Dunavu okruženi prijateljima (FOTO)
23. 08. 2021. u 19:51 >> 19:55
SLOBODA MIĆALOVIĆ SLAVI 40. ROĐENDAN: Zahvalna na svemu, idemo dalje! (VIDEO)
21. 08. 2021. u 20:43
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)