TOMINA UDOVICA ZA NOVOSTI: Ništa ne bih menjala, da se opet rodim, sve bih isto

TOMA je najveći deo svog burnog života proveo sa Gocom, ženom sa kojom ima sina Alkeksandra i ćerku Žaklinu. Ona je nedavno rekla da je o Tomi znala sve, i prihvatila ga onakvim kakav je bio, kao i njegov poseban način života. Za "Novosti" Goca otkriva koje pesme rado sluša, i opisuje njihov zajednički život.

ТОМИНА УДОВИЦА ЗА НОВОСТИ: Ништа не бих мењала, да се опет родим, све бих исто

Foto: Zoran Kršljanin

Toma Zdravković je bio veliki boem, zaljubljenik u kafanu i pesme, godine svog života u proveo je sa Goranom u Čikagu, a kasnije i u tadašnjoj Jugoslaviji. 

Na pitanje kako opisuje život sa Tomom, Goca je odgovorila vrlo kratko i jasno. 

- Ništa ne bih menjala, kada bih se opet rodila i ponovo trebala da biram, opet bih sve isto!

- Čekaj me ja cu sigurno doći
Samo me čekaj dugo
Čekaj i kada duge noći
Srce prekriju tugom...

Ovo su stihovi Gordanine omiljene pesme njenog voljenog tome. 

Pored ove, Goca često sluša i:

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

STIGLA NOVA ZABRANA: Posle Alenovog, otkazan i koncert DŽenana Lončarevića u Bosni - oglasili se organizatori