BORILA SE DO POSLEDNJEG DAHA: Na današnji dan preminula je pevačica Dona Ares, njene poslednje reči slamaju srce
PEVAČICA Azra Kolaković, poznatija kao Dona Ares, preminula je na današnji dan, 2. oktobra 2017. godine u 41. godini nakon teške bolesti.
Foto: Instagram printskrin/donnaares
Naime, Dona Ares saznala je da boluje od opake bolesti kada je imala 38. godina i njena borba trajalaje tri godine.
Kancer joj se tri puta vraćao, a tokom trogodišnje borbe o najtežim trenucima često je pisala na društvenim mrežama gde je sa svojim brojnim pratiocima delila detalje životne bitke.
Dona je potom izdala i knjigu pod nazivom “Soba za nikoga” koja je predstavljala njenu ispovest inspirisanu teškom borbom.
Iako sse trudila da bude aktivna na mrežama, zadnjih meseci života njene objave su bile sve ređe, a njena poslednja objava naslutila je da joj se bliži kraj.
"Voli vas vaša Dona Ares", stoji u opisu fotografije, a ove reči mnogi su protumačili kao njen oproštaj.
Njena majka je u jednoj ispovesti govorila o bolnoj temi i tom prilikom otkrila šta im je Dona rekla.
- Verujte mi da vremenom ne postaje lakše, samo teže, i jedino što me održava jesu hrabrost i snaga koju nam je ostavila. Ko god kaže da vreme leči bol - laže. Živim tako što tugu čuvam isključivo za sebe. Preteško je i svaki novi dan je teži. Kada je shvatila da dolazi njen kraj i da ne može dalje, nama koji smo ostali iza nje očitala je lekciju i poručila: "Do poslednjeg trena morate biti jaki, boriti se svakog dana iz početka." Naravno, mi se trudimo da ispunimo njenu želju - rekla je ona svojevremeno za "Avaz".
(KURIR)
BONUS VIDEO:
OPROŠTAJ OD IVANA TASOVCA: Koncert u čast umetnika u Kolarčevoj zadužbini
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)