PONOVO U BOLNICI: Glumac Marko Živić se bori sa koronom, pogoršalo mu se stanje!

GLUMAC Marko Živić hospitalizovan je pre desetak dana kada je otkriveno da ima koronu.

ПОНОВО У БОЛНИЦИ: Глумац Марко Живић се бори са короном, погоршало му се стање!

Foto: Printscreen/Jutjub

Proslavljeni glumac bio je primljen u KBC "Dragiša Mišović" zbog korone, ali mu se tada stanje stabilizovalo, pa je otpušten na kućno lečenje. Međutim, Živiću se stanje pogoršalo, pa je ponovo primljen Kliničko-bolnički centar, tvrdi izvor blizak glumcu.

- Dobio je pozitivan rezultat na kovid i neophodnu terapiju na koju je dobro reagovao, pa se činilo da sve ide nabolje. Zbog toga je, na ličnu inicijativu, otpušten na kućno lečenje, međutim, kako je virus korona nepredvidiv, simptomi su preko noći postali gori - ispričao je izvor Alo.

Zapratite Nportal na Fejsbuku

BONUS VIDEO - NIKADA NIJE BILO TEŽE: Reporteri "Novosti" u crvenoj zoni kovid bolnice u Batajnici

(ALo)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KNEŽEVIĆ POSLE NOVOG UDARA ZAGREBA NA CRNU GORU: Proterati ambasadora Hrvatske još danas!