TOMA ME NIJE OPEVAO NI U JEDNOJ PESMI: Suzana Mančić o odnosu sa legendarnim pevačem - "Nije bio zaljubljen u mene"
Nedavno se navršilo punih trideset godina od smrti najvećeg boema, Tome Zdravkovića, o čijem životu je snimljen i film koji iz dana u dan oduševljava publiku u bioskopima.
Foto: Printscreen
Čast da poznaje ovog umetnika, pevača i legendu narodne muzike imala je i Suzana Mančić, koja je s Tomom često išla na turneje.
- Tomu sam znala baš dobro, jer smo nastupali zajedno. Vodila sam programe na koncertima, ali sam i pevala sa njim. To je bilo moje zlatno vreme. Krajem osamdesetih bila sam gošća na njegovoj turneji po bivšoj Jugoslaviji. Sve gradove smo zajedno obišli - prisetila se Suzana.
Voditeljka tvrdi da je pevač krio od svojih prijatelja i saradnika da ima rak bešike.
- Nisam znala da je bolestan. Krio je to i nosio je svoju muku dostojanstveno. Osećala sam da je često napet, ali nisam znala da je takav jer je bolestan. Uvek se trudio da svaki koncert odradi sa dušom, baš onako kako je publika od njega i očekivala. Drago mi je što sam imala čast da nastupam sa velikanom kakav je bio Toma.
Bez obzira na to što je važila za jednu od najlepših devojaka u bivšoj Jugoslaviji, Suzana kaže da Zdravković nije bio zaljubljen u nju.
- Toma mi se nikad nije udvarao. On je svoje ljubavi uglavnom opisivao u pesmama, a ni u jednoj nije opevao Suzanu - rekla je voditeljka.
BONUS VIDEO:
Romana Panić u šetnji na savskom keju u Beogradu
(Informer)
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (0)