TANJA SAVIĆ U PANICI ZBOG DOLASKA BIVŠEG SUPRUGA: Dušan dolazi u Srbiju po decu - pevačici Stanivuković pomaže u borbi za starateljstvo

Новости онлајн

10. 11. 2021. u 15:33

DOLAZAK Dušana Jovančevića iz Australije, koji je najavljen u novembru, za Tanju Savić mogao bi da donese velike probleme, jer on namerava da se u Srbiji bori za starateljstvo nad njihovom decom.

ТАЊА САВИЋ У ПАНИЦИ ЗБОГ ДОЛАСКА БИВШЕГ СУПРУГА: Душан долази у Србију по децу - певачици Станивуковић помаже у борби за старатељство

Foto ATA Images

Iz tog razloga ona već priprema svoju odbranu i radi na tome da njen još uvek zakoniti suprug ne uspe u toj nameri.

Pevačica je o ovoj temi pričala i sa svojim izabranikom Draškom Stanivukovićem.

S obzirom na to da je on uticajan i da ima kontakte u celom regionu, Tanja ga je zamolila da joj pomogne u izboru pravnog tima koji bi je zastupao u ovom slučaju.

Gradonačelnik Banjaluke je, kako navodi sagovornik, odmah pristao da joj se nađe u ovoj teškoj situaciji i kontaktirao je brojne ljude koji bi mogli da pomognu Savićevoj.

Oni će se boriti da deca ostanu sa Tanjom u Srbiji i da ovde nastave školovanje.

Pevačica je dečake početkom leta uspela da dovede u svoju rodnu zemlju, nakon što ih je Dušan bez njenog znanja odveo u Australiju prošle godine.

Ipak, Jovančević ne namerava da se preda, već se priprema za dolazak u Srbiju. Sada kada su mere u Australiji konačno popustile, on se nada što skorijem putu u Beograd, što je nedavno za medije i najavio.

- Dolazim u Srbiju sa svojim advokatima. Ja sigurno neću od svoje dece da odustanem. Boriću se za njih. Boriću se za pravdu i istinu dokle god sam živ. Lopta se već kotrlja. To je spor proces, ali tako ide - rekao je Dušan.

(KURIR)

BONUS VIDEO:

USPOMENA U TRENUCIMA BOLA: Darko Lazić podelio snimak gde svira sa ocem Milanom

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (1)

Ako su ruže, procvetaće - Održana premijera dokumentarnog filma o prvom Fajnl foru Partizana