"MRKA JE MNOGO VOLEO OVU PESMU": Lepa Brena se oprostila od Mrkonjića, podelila nikad viđene fotografije
SRPSKI političar, počasni predsednik SPS i narodni poslanik Milutin Mrkonjić preminuo je u 79. godini, a prethodno je bio hospitalizovan u Institutu za kardiovaskularne bolesti Dedinje gde je bio priključen i na respirator.
Foto: Arhiva Novosti/Aleksa Stanković
Mnoge javne ličnosti oprostili su se od Mrke, a među njima je i porodica Živojinović. Ipak, sada se Lepa Brena još jednom oglasila na svom Instagramu gde je podleila je njihove zajedničke fotografije uz njenu pesmu koju je Mrka najviše voleo.
- Mrka je voleo ovu pesmu. Njemu u čast- napisala je ona u opisu fotografije, a reč je o njenom hitu snimljenom 2015. godine pod nazivom “Ljubav nova”.
Foto: Instagram printscreen/lepabrenaa
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)