TRAŽIĆE AZIL U SAD? Jadranka Barjaktarović posle zabrane ulaska u Srbiju skoro ne nastupa, pa rešila da se seli
KAKO je na političkom skupu u Podgorici pevala nacionalističke stihove, Jadranki Barjaktarović karijera navodno ide samo nizvodno.
Foto: Instagram
Pošto u regionu gotovo da uopšte više ne nastupa, pevačica iz Berana odlučila je da zatraži papire u Sjedinjenim Američkim Državama. Ona je kontaktirala sa prijateljem koji godinama radi i živi u Čikagu, a poreklom je iz Crne Gore, i pitala ga za savet, te kako je najlakše da se preseli u SAD, dobije njihove papire, a samim tim i stekne pravo na rad. S obzirom na njenu situaciju i to da joj je zabranjen ulazak u nekoliko komšijskih zemalja, čini se da su male šanse da dođe do onoga što želi.
Podsetimo, Jadranka se tokom prošlog leta našla u centru skandala, kada je na jednom političkom skupu u Podgorici pevala stihove: "Ne može nam niko ništa, jači smo od Srbije". Nakon toga su brojne srpske televizijske stanice zabranile pevačicu u svojim programima, a ubrzo potom joj je zabranjen ulazak u Srbiju, kao i u Republiku Srpsku. Kako je bila na meti celog regiona, u jeku skandala se oglasio i njen menadžer i rekao da su reakcije preterane.
- Ovo je otišlo predaleko, što je mnogo, mnogo je. Preterali su uopšte o čitavoj situaciji - rekao je on.
(Kurir)
Preporučujemo
JA SAM ŽENA ZA LjUBAV: Tanja Savić o udaji - pa i Nataša Bekvalac je imala tri braka
17. 12. 2021. u 22:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (9)