EDITA PRIZNALA DA IMA DEČKA: Pevačica otkrila kakvo je iznenađenje dobio njen partner za godišnjicu
PEVAČICA Edita Aradinović privatni život krije od očiju javnosti, ali je sada ipak progovorila o ljubavi.

Foto:Printscreen/Instagram
Edita je na pitanje da li je "očistila" emotivni život, u emisiji "Magazin In" odgovorila:
- Nisam došla o tome da pričam.
Ipak, ona je u međuvremenu priznala da je zauzeta i ispričala iznenađenje koje je napravila dečku.
- Nedavno sam snimila momku kao poklon za godišnjicu "kavere" pesama koje voli. To sam organizovala bend, studio, pa sam pričala... To svako treba da uradi - rekla je Edita, a svi su se složili da je to što je uradila prelepo.
Pevačica kaže da joj je nebitno gde će je muškarac odvesti na prvi sastanak.
- Nebitno je gde, bitno je o čemu ćete razgovarati, kako ćete se predstaviti. Ja bih najradije sedela i slušala druge, ne bih odgovarala, nemam toliko iskustva - zaključila je ona u emisiji "Magazin In".
Preporučujemo

REKLA SAM "DA": Edita Aradinović objavila fotografiju prstena (FOTO)
17. 12. 2021. u 20:29

OGLASILE SE KOMŠIJE JELENE I DUŠKA: Evo šta kažu o porodičnoj drami na Božić
08. 01. 2022. u 11:51

(MAPA) KRAJEM LETA ČEKA NAS KATASTROFA: Morske temperature na rekordnom nivou, veliki rizik od razornih oluja
ISTORIJSKI toplotni talas koji je zahvatio Mediteran i Evropu podigao je temperaturu mora na rekordne nivoe, povećavajući rizik od razornih poplava i ekstremnih vremenskih nepogoda širom južne Evrope u narednim mesecima, piše sajt Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. u 13:58

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)