MUZIČKIM DRAGULJIMA DALE NOVI SJAJ: Novosadska grupa Frajle snimila novi album "Pozdrav iz Novog Sada"
NOVOSADSKA grupa Frajle nedavno je ušla u studio i pesmama s kojima deset godina živimo, dale novi smisao i novu muzičku energiju koja će, kako poručuju popularne Novosađanke, još dugo trajati.

studio VAV video produkcija
Deceniju od objavljivanja svog prvog albuma „Naš prvi album sa putovanja“, Frajle su posegnule u svoje blago i odabrale muzičke dragulje kojima su dale novi sjaj. Nedavno su ušle u studio i u jednom dahu, uživo, s bendom, otpevale 15 pesama i snimile svoj novi album „Pozdrav iz Novog Sada“.
Nevena, Nataša i Jelena, vokalnim bravurama i muzičkom energijom otpevale su poznate pesme „Ljubav na dar“, „Meni trebaš ti“, „Noćas si moje vino“, „Ko se to meni zaljubio“, „Kreni za mnom“, „Ma daj lutko“, „Ich liebe dich“, „Fina“, „Nevolja“, „Sve ja to znam“, „Kad s ljubimo“, „Mrvice moja“, „Menjam dane“, i „Štiklice“.
Kao bonus, Frajle su snimile i makedonsku tradicionalnu pesmu „Jovano Jovanke“, koju je publika fantastično prihvatila na koncertima.
Album "Pozdrav iz Novog Sada", nije jedini novitet koji Frajle pripremaju za svoje fanove u 2022. godini. Trenutno rade na svom novom studijskom albumu, s kojeg je nedavno objavljen singl "Tamburaši", a koji će objaviti u prvoj polovini godine.

PORODICE U ŠOKU NAKON ŠTO SU OTVORILE KOVČEGE SA TELIMA: Nove bizarnosti nakon pada aviona u Indiji
SIN žene koja je poginula u padu aviona kompanije Air India izjavio je za Bi-Bi-Si da su u kovčegu s telom njegove majke pronađeni i „drugi ostaci“.
23. 07. 2025. u 16:49

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (0)