PLAKALA SAM KAD SAM PRVI PUT GLEDALA FILM I TU SCENU: Tamara Dragičević progovorila zašto nema nijednu scenu sa mužem
SAMO deset meseci nakon što je po drugi put postala majka, glumica Tamara Dragičević ponovo je stala pred kameru u filmu "Toma" Dragana Bjelogrlića.
Tamara Dragičević u filmu "Toma" / Foto Aleksandar Letić
Ulogom legendarne pevačice Silvane Armenulić osvojila je srca publike i nagrade, a kruna je bila "Carica Teodora" na Filmskim susretima u Nišu.
Tamari se utisci o filmu "Toma" još nisu slegli.
- Naše obaveze u vezi s filmom tek nedavno su se završile. Nisam još svesna tog uspeha. Biće mi potrebno nekoliko godina, a možda čak i deset da shvatim kakav smo film napravili i da li smo zaista ostavili dubok trag. Ne mogu još uvek da ga gledam kao publika, a ni da sebi i kolegama kažem bravo - rekla je Tamara u intervjuu.
Osvrnula se i na svoju karijeru.
- Moj put i karijera idu stepenik po stepenik. Paralelno se trudim da radim na filmu i u pozorištu. Moja kuća je Atelje 212, gde sam stalni član. U njoj me uvek čekaju uloge koje sada imam mogućnost da biram. Ne moram sebe da zatrpavam poslom i pruža mi se prilika da radim samo ono što me zanima. U protekloj godini uspela sam da napravim i neke stvari koje publika nije od mene navikla da vidi.
Saradnja sa suprugom Petrom Benčinom i zajednička scena nisu se desile u filmu "Toma". Da li vas to čeka u 2022. godini?
- Nije. Čar našeg posla jeste to što nikad ne znamo šta je sledeće. U glumi najviše volim što ne znam šta je taj sledeći telefonski poziv i projekat koji ćemo raditi. Petar i ja pažljivo biramo uloge, ali bismo voleli da delimo kadar.
Petar u filmu "Toma" igra doktora. Kako ste vi doživeli njegovu scenu u kafani kad Toma Zdravković peva "Ljiljanu"?
- Plakala sam kad sam prvi put gledala film i tu scenu. Bila sam samo obična publika i kao neko ko nema nikakve veze s tim projektom. Scena s Petrom i Paulinom Manov je ključna za ceo film što se tiče emocija. Meni je to bilo predivno - rekla je Tamara.
BONUS VIDEO:
Najbolji su kadrovi iza scene - snimanje filma o Tomi Zdravkoviću
(Kurir)
SUTRA SLAVIMO ARANĐELOVDAN: Postoji verovanje da se ne sprema žito, evo šta je istina
SRPSKA pravoslavna crkva sutra će proslaviti Sabor Svetog Arhangela Mihaila, u narodu poznatom kao Aranđelovdan.
20. 11. 2025. u 22:23
PUTIN ZAVRŠIO U BOLNICI: Proveo noć na klinici
RUSKI predsednik Vladimir Putin objavio je da je završio godišnji lekarski pregled i rezultati su dobri.
19. 11. 2025. u 20:22
ARNAUTOVIĆ EMOTIVAN: Pet godina imam problem sa suprugom
IZUZETNO emotivan bio je kapiten Austrije Marko Arnautović nakon velikog uspeha u kvalifikacijama za Mundijal.
20. 11. 2025. u 12:40
Komentari (0)