VERA SE VOLI I POŠTUJE: Sloba Radanović u Kosovskoj Mitrovici
FOLKER Sloba Radanović (31), koji se javnosti prvo predstavio u "Pinkovim zvezdama", a onda i u rijalitiju "Zadruga", nastupio je u Novom Pazaru, a pre toga bio je i u Kosovskoj Mitrovici, odakle je podelio nekoliko fotografija na insta-storiju.
Foto Instagram/slobaradanovic
On se prvo fotografisao pored murala patrijarha Pavla i mitropolita Amfilohija, sa natpisom "Kosmet vas pamti", koji su pre godinu dana oslikali Vuk Đurić, Aleksandar Glibetić Pibo i Stefan Stojanović Sleš, bivši studenti Fakulteta umetnosti iz Prištine, sa sedištem u Zvečanu, uz blagoslov Eparhije raško-prizrenske.
Zatim je podelio i fotografiju na kojoj sa dva drugara pozira ispred spomenika knezu Lazaru u centru grada. Spomenik visok 7,5 metara i težak 7,5 tona prikazuje kneza Lazara sa mačem u desnoj ruci, dok levom rukom pokazuje prema Gazimestanu. "Svaka čast", "Vera se voli i poštuje", "Svako treba da se slika na ovom mestu", samo su neki od komentara ovih objava.
Preporučujemo
SLOBU RADANOVIĆA PRIVODILA POLICIJA? Pevač na Instagramu otkrio sve detalje događaja
22. 09. 2021. u 12:33
MOMAK IZ PROVINCIJE: Sloba Radanović promovisao prvi album sa osam pesama
13. 07. 2021. u 22:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)