PIKSI (OPET) POSTAO DEDA: Anja Stojković rodila treće dete, devojčica dobila dva imena (FOTO)
ANjA Stojković, ćerka fudbalskog trenera Dragana Stojkovića Piksija, porodila se i na svet donela treće dete.

Foto: I.Marinković
Naslednica Dragana Stojkovića Piksija podelila je sa svima putem društvenih mreža pol bebe.
- Aleksia Saskia Valente! Dobro došla kući, devojčice, hvala ti što nas je sada petoro u porodici - napisala je u opisu objave Anja, koja je godinama u braku sa Hugom Valenteom.

Foto: Instagram/anjavalente
Oni su 2016. godine dobili ćerku Indiju Rouz, a 2019. rodila im se druga naslednica, Kasija Ginza.
Piksijeva starija ćerka Andrea se, inače, porodila u januaru mesecu i na svet donela ćerkicu Sijenu.
BONUS VIDEO - ZDRAVKO ČOLIĆ PEVA NA VENČANjU TERZIĆEVOG SINA: Mladenci plesali dok im je Čola pevao na uvce
Preporučujemo

"ZVEZDANA TERZIĆA ČEKAM NA SUDU": Dragan Stojković Piksi nije mogao više da ćuti
08. 03. 2022. u 13:00

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)