GORI TVITER ZBOG DŽONIJA DEPA Obožavaoci kliču: Pravda je pobedila!
PRESUDA na suđenju za klevetu između Džonija Depa i Amber Herd, koje su mnogi nazvali suđenjem decenije, konačno je izrečena.
Foto: Tanjug AP
Porota je odlučila da je Amber Herd kriva. Džoni Dep nije prisutan u sudnici, već čitanje presude prati iz Ujedinjenog Kraljevstva.
Ona je Amber Heard je 2018. u Vašington Postu objavila članak pod naslovom "Progovorila sam o seksualnom nasilju – i suočila se s gnevom naše kulture".
Zbog tog je članka, što su pokušali da dokažu Depovi advokati, glumcu nanesena šteta zbog pogrešne slike zlostavljača koja se o njemu stvorila u delu javnosti, a zbog čega je izgubio i brojne glumačke angažmane.
Dep (58) je tužio Herd (35) pred sudom u Virdžiniji i tom prilikom tražio 50 miliona dolara odštete zbog ranijeg autorskog teksta u kojem je iznela tvrdnju da je žrtva porodičnog nasilja.
Glumac je negirao bilo kakvo zlostavljanje. Herd je, međutim, uzvratila tužbom i tražila je kontraodštetu od 100 miliona dolara
Proces je izavao veliku pažnju javnosti, a društvene mreže postale su poligon za govor mržnje obožavatelja obe strane.
Stoga ne čudi da posle presude obožavatelji Džonija Depa slave na društvenim mrežama.
Preporučujemo
ZAVRŠENO SUĐENjE IZMEĐU DžONIJA DEPA I AMBER HERD : Porota donela odluku (FOTO/VIDEO)
01. 06. 2022. u 21:27
ADVOKATI DALI ZAVRŠNU REČ: Očekuje se reč porote na suđenju Džonija Depa i Amber Herd
28. 05. 2022. u 22:46
RUSI OBJAVILI SPISAK NAJVEĆIH NEPRIJATELjA: Evo na kom je mestu Hrvatska
RUSKI ski list „Vzgljad“ sastavio je i u utorak objavio „Rejting neprijateljskih vlada“ kako bi pokazao razliku između država koje se svesno suprotstavljaju Rusiji i onih koje su na tu odluku „protiv njihove volje naterale spoljnopolitičke okolnosti“, prenosi Slobodna Dalmacija.
14. 11. 2025. u 16:54
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)