OGLASILA SE AMBER HERD: DŽoni Dep je voljeni lik, fantastičan glumac
GLUMICA Amber Herd dala je prvi intervju nakon završenog suđenja za klevetu protiv bivšeg muža Džonija Depa.
Foto: Jutjub/ITV News
Naime, ona tvrdi da je "nepravedna" presuda rezultat pristrasnog "predstavljanja na društvenim medijima" i optužujući glumca da je pokušao da utiče na porotu.
Amber je progovorila o osuđujućoj presudi protiv nje u trodelnom intervjuu za emisiju "Today", koji je snimljen u četvrtak i počeo da se emituje u ponedeljak ujutro.
- Čak i neko ko je siguran da zaslužujem svu ovu mržnju i ljutnju, čak i ako mislite da lažem, ipak niste mogli da me pogledate u oči da mislite da na društvenim mrežama postoji fer predstavljanje - rekla je glumica i dodala:
- Ne možete mi reći da mislite da je ovo bilo pošteno.
Herd, čiji je pravni tim rekao da planira da uloži žalbu na presudu, takođe je optužila porotu da ju je osvojila "odlična gluma" i "voljeni" ugled njenog bivšeg muža Džonija u javnosti.
- Reći ću to ovako, kako su mogli da donesu sud, kako ne bi došli do tog zaključka da mi se nije moglo verovati? Ne krivim ih, ne krivim ih, zapravo razumem, on je voljen lik i ljudi osećaju da ga poznaju. On je fantastičan glumac. Opet, kako su mogli posle tri i po nedelje svedočenja o tome kako sam bila neverovatna osoba i da ne veruju nijednoj reči koja je izašla iz mojih usta - rekla je ona.
BONUS VIDEO:
DžONI DEP SE SASTAO SA PREMIJERKOM: Slavni glumac na prijemu kod Ane Brnabić
Preporučujemo
DžONI DEP ĆE AMBER OPROSTITI DUG? Glumčevi advokati otkrili sve detalje (VIDEO)
09. 06. 2022. u 10:24
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)