PORODILA SE MARIJA EGELJA: Voditeljka na svet donela sina
TV lice Marija Egelja Dabić se porodila u boliuci Dragiša Mišović.

Foto: Instagram printskrin/marija.egelja
Marija Egelja donela je na svet sina i trenutno se nalazi u bolnici u Beogradu. Mama i beba su dobro, a tata ne krije oduševljenje.
Marijin suprug Aleksandar brine o njoj i atraktivna voditeljka ne krije zadovoljstvo zbog toga:
- Mažena sam i pažena trudnica, ali tako je bilo i dok sam mu bila devojka, verenica, pa sada i žena, tako da se ništa nije posebno promenilo, osim što mi kažu da blistam - otkrila je ranije popularna voditeljka.
(Informer)
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo

PROTRLjAJTE OČI: Zorica Brunclik kao plavuša - čovek da je ne prepozna (VIDEO)
04. 11. 2022. u 20:40

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"Ja sam Hrvat, ali ovo je sramota šta se desilo na svadbi u Sinju!" (VIDEO)
NA DRUŠTVENOJ mreži TikTok pojavio se snimak sa jednog svadbenog slavlja koji je izazvao "lavinu" reakcija.
30. 07. 2025. u 20:27
Komentari (0)