UDALA SE ZA 20 GODINA STARIJEG MILIONERA: Ćerka Suzanu Mančić nije ni pozvala na venčanje, a onda je "pukla tikva" (FOTO)
SUZANA Mančić ima dve ćerke Teodoru i Nataliju, a starija naslednica voditeljke bila je udata za 20 godina starijeg biznismena od koga se rastala nakon nekog vremena.

Foto I. Marinković
Naime, Teodora je iznenada sa tadašnjim izabranikom odlučila da stane na "ludi kamen" u Las Vegasu, da majku nije ni obavestila.
Suzani Mančić, kako se tada pisalo, nimalo nije bilo drago što je njena ćerka sakrila činjenicu da se udaje od nje.
- Suzani je bilo žao što nije bila na venčanju ćerke, a posebno joj je bilo krivo što uopšte nije znala da će se Teodora udati. Međutim, ona joj je objasnila da su njih dvoje naprasno odlučili da se venčaju u Americi i da će organizovati veliku svadbu u Beogradu - rekao je izvor blizak voditeljki tada.
Na kraju Teodorin brak sa Amerikancem, za kog se pisalo, da je milioner nije potrajao.
Kao razlog kraha navodile su se nepremostive razlike u karakteru i nesuglasice.
(Kurir)

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50

REŠENjE - SVADBA! Na mrežama predlažu način da se Tramp i Maks pomire: "To treba da se desi!"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i njegov bivši saradnik, milijarder Elon Mask, sinoć su započeli žestoku javnu svađu.
06. 06. 2025. u 09:27
Komentari (0)