SNIMILA SAM SPOT U NJENOJ SOBI: Maja Nikolić otkrila koja poznata pevačica joj je donela sreću u karijeri
KAŽU da pevači nikada ne zaboravljaju kolege koje su im pomogle na početku karijere, a tako je i u slučaju Maje Nikolić.
Foto ATA Images
Malo ko zna da je Maja prvi spot snimala još kao tinejdžerka i to u domu popularne pevačice Branke Sovrlić.
Foto Instagram/majanikolic_official
-Branka je meni donela sreću, moja Nišlijka. Inače nismo se poznavale tada. Naša Branka, mega zvezda! Krećem ja da snimam prvi spot i dođe mi naš Neša i kaže najluksuzniji stan je stan Branke Sovrlić, tamo ćeš da snimiš najbolje kadrove- prisetila se Maja koja i dan danas do detalja pamti svaki kutak Brankinog lukszunog doma koji ju je kao devojčicu ostavio bez daha.
-Snimala sam spot na bračnom krevetu u spavaćoj sobi. Luks sve, zlatno kod Branke u stanu, u centru grada! U svakoj sobi slika Branke Sovrlić! Ja je obožavam. Poslušala sam tad Nešu i sećam se da mi je rekao da ona ima mega hitove i da kad mi povuče nogu pravimo turneju i tako je bilo. Posle tog spota sam radila kao luda- ispričala je pevačica.
Foto: N.Skenderija
Branka Sovrlić nije krila da je izuzetno srećna i ponosna što je svojevremeno pomogla svojoj mlađoj koleginici koja je bila na samom početku karijere, budući da i sama zna koliko je i njoj bilo teško kada je kročila u svet estrade.
-Eto, da se vidi kakva sam koleginica. Ustupila sam mlađoj koleginici mesto da snimi spot jer ipak sve to košta jako puno, da je tražila prostor negde papreno bi je izašlo. Ona je tad bila početnica i želela sam da joj pomognem- rekla je Branka, a Maja je sa osmehom dodala:
-Tvoj prostor je lepši od najluksuznijih hotela. Znaš ti kakav ukus ona ima! Bilo nam je super, baš smo uživali tada. Ja sa 16 godina sam bila kao Alisa u zemlji čuda. Ulazim u stan koji je sa stilom dekorisan, zlato, boje, svarovski kristali. Kažem ja Neši tada „Svaka ti čast kako si našao ovu scenografiju, a on meni kaže, aman žena tu živi!.
(Grand)
BONUS VIDEO:
"NOVOSTI" INTERVJU: Aca Regina otkrio sve o saradnji sa Filharmonijom
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
ZELENSKI: Spreman sam na susret sa Putinom - postoji jedan uslov
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u bilo kom formatu, ali da je za to potrebno da se ''reči i dela'' ruskog lidera podudaraju.
29. 12. 2025. u 13:08
Komentari (0)