NOVO ZANIMANJE MIRKE VASILJEVIĆ: Šokirala svojim novim poslom "Ovo je nešto sasvim drugačije"
MIRKA VASILjEVIĆ je postala poslastičarka.

Foto: Printskrin Jutjub/Bez Filtera sa Sarom Miom
Glumica je sa prijateljicom pokrenula biznis pravljena torti i odlično im ide.
Poslastice su u obliku svežeg voća i zasad je predstavnica sedme umetnosti jedina u našoj zemlji koja je osmislila ovako nešto u svetu slatkiša.

Foto: I. Marinković
To je potvrdila i objasnila nam da joj je cilj da njeni proizvodi postanu popularni zbog kvaliteta, a ne zbog toga što ih ona pravi.
- Želela sam da kvalitet bude u prvom planu, a ne to ko pravi torte i da se pominje moje ime. Od početka do kraja je u tortama prisutno sveže voće. Sa prijateljicom sam osmislila nešto što je drugačije, a da nije klasičan voćni tanjir. Moja želja za kreativnošću je pretočena u ukusne poslastice. Moja prijateljica i ja se dopunjujemo i želja nam je da jedna zdrava, ukusna i vizuelno lepa poslastica bude prisutna na slavljima zbog same ideje i koncepta - kaže Mirka.

Foto: reprint TV Novosti
Vasiljevićeva je priznata kao glumica, ali pored dara za glumu, iskoristila je i ljubav prema zdravim namirnicama da se oproba i u ugostiteljstvu. Za sada su najbliži prijatelji i ljudi koji su od nje već poručivali upućeni da se bacila i u ove vode.
Pored uloga na TV, Vasiljevićevu imamo priliku i da gledamo kao voditeljku šou-programa "Svadba iz mog kraja", koja se emituje na RTS.
(KURIR)
BONUS VIDEO:
POSVEĆENOST JE KLjUČ USPEHA | Božićni "Novosti" intervju | Viki Miljković
Preporučujemo

PREMIJERA FILMA "NEDELjA": Poznati zablistali na crvenom tepihu (FOTO/VIDEO)
16. 01. 2024. u 21:35

ŽELIMO DA SE IZNENADIMO: Glumačka ekipa predstave "Prijatelji" spremna za scenu (FOTO)
17. 01. 2024. u 15:45

OVA MAJKA JE POSEBNA: Razlog su njena deca, a evo i zašto (VIDEO)
ONI su Ilija, Jovana i Vasilije Hadži-Purić, polaznici Centra za talente "Nikola Tesla".
10. 09. 2025. u 12:13 >> 20:43

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

KRVAVI PIR 2001: Zašto je Nepalski princ pobio celu kraljevsku porodicu?
NISU MU dali da oženi ženu koju je voleo, a onda je počelo da se šuška da će mu oduzeti i pravo na presto.
12. 09. 2025. u 13:24
Komentari (0)