DRAMA U DOMU HARISA DŽINOVIĆA: Melina upala u kuću na Senjaku, pevač zvao policiju, oduzeli mu pištolj?
MELINA Džinović je večeras Harisu Džinoviću navodno upala u kuću na Senjaku, u kojoj on živi sa njihovom decom, sinom Kanom i ćerkom Đinom.
Foto: ATA images
Haris je malo potom pozvao policiju kako bi je navodno izbacio iz doma, tvrdi Blic.
Pripadnici policije su vrlo brzo došli na lice mesta, nakon čega je Melina izjavila da je Haris maltretira.
Policija je Harisu potom privremeno oduzela pištolj koji je imao u kući, iako ima dozvolu za njega, prenosi pomenuti medij.
Ovim povodom pokušali smo da stupimo u kontakt i sa Melinom i sa Harisom, ali do trenutka objavljivanja ovog teksta nisu odgovorili na pozive. Pevač je iste uporno odbijao.
(Telegraf)
Preporučujemo
OD NjE STARIJI 20 GODINA: Ova poznata dama je supruga Mikija Manojlovića (FOTO)
01. 04. 2024. u 09:36
TAJNE "BOLjEG ŽIVOTA": Brena odbila ulogu, a za Lauša je pisan OVAJ lik
01. 04. 2024. u 09:00
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)