KUPILA JE ŽENA KOJA... Lepa Lukić izgubila kuću zbog hipoteke, banka je prodala za milion, a onda je usledio šok obrt
26. 04. 2024. u 21:50
RODNA KUĆA Lepe Lukić u selu Miločaj kod Kraljeva prodata je na javnoj licitaciji za 1.000.000 dinara, ali onda je usledio obrt.
Povezane vesti
LEPA LUKIĆ ZA "NOVOSTI": Glas bez duše ne traje (FOTO)
NIKADA se nisam pravila važna, slava me nije opila. Volim obične ljude, pre ću sa „sirotinjom“ da se družim, nego sa nekim „bogatašem“. Potekla sam iz nemaštine i to nikada nisam zaboravila. Narod me nije zavoleo samo zbog pesme, nego zato što sam prizemna i zato što nikada nikog nisam odbila da se slika sa mnom i sa svakim stanem i popričam pokoju reč.
22. 12. 2025. u 12:05
Najnovije iz rubrike
POZNATA IMENA U VEČERI SEĆANJA NA LEGENDARNOG ZDRAVKOVIĆA: Tomu pevaju Snežana, Nemanja, Katarina, Beki... (FOTO)
SAVEZ estradno-muzičkih umetnika Srbije (SEMUS), upriličiće 25. februara koncert pesama legendarnog Tome Zdravkovića u MTS dvorani
05. 02. 2026. u 17:10
MIRANDA KER O RAZVODU OD ORLANDA BLUMA: "Opraštanje jedno drugom je bilo najvažnije"
MANEKENKA Miranda Ker i glumac Orlando Blum su bili u braku tri godine
05. 02. 2026. u 17:00
PEVAČICA SE ZVANIČNO RAZVELA: "To je za mene završena priča"
PEVAČICA Marija Mikić i zvanično se razvela od supruga Jovana Pantića.
05. 02. 2026. u 15:30
OKRIVIO MAJKU ZA SVOJE PONAŠANJE: Ovako je teklo suđenje sinu norveške princeze, skandal ne prestaje da trese kraljevsku porodicu!
NAKON što je žrtva iznela potresnu ispovest, sin buduće kraljice Norveške, koja je ovih dana u žiži svetske javnosti i zbog odnosa sa Džefrijem Epštajnom, izašao je pred sud i izneo svoju verziju priče.
05. 02. 2026. u 14:25
"NEĆU DA IM PRODAM KUĆU" Marija u suzama prekinula emisiju: "Pripadala je mom ocu!"
KUĆU su Marija Veljković i njena majka nasledile kada je voditeljkin otac preminuo, a želela je da je proda navodeći da "tamo ne ide često".
05. 02. 2026. u 13:37
Komentari (0)