GOCA TRŽAN ISKRENO: Poslala bih Ramba Amadeusa na Evroviziju, uvek je bio ispred svog vremena
GOCA TRŽAN dala je svoje mišljenje u Jutarnjem programu Radija S o Evroviziji.
Foto: Filip Olćan
Goca prognozira da će se Teya Dora na Eurosongu naći u prvih 15. mesta.
-Meni je Lila Ramonda stalno u glavi. Mislim da je Teya Dora sjajna, jer izađe na binu sama. Nema letača, nema ovih što se traže, ne gore vatre. Brate, je l’ možemo da čujemo neku muziku? Sve se pretvorilo u freak show. Meni je muzika emocija, nije mi freak show. Izgubila se emocija u celoj priči i to mi smeta, ali ko sam ja da sudim, samo govorim svoje mišljenje i svoj stav- rekla je Goca, a na pitanje voditeljke Irene, da li će Hrvatska da pobedi, Goca je odgovorila.
Foto: Novosti
-Mislim da će publika za njih da glasa, ali politički, bojim se da neko ima prednost. Meni svaka vrsta cenzure smeta. U toj poplavi, svako ima pravo na svoj stav. Ova generacija traži poštovanje, traži priznanje i traži da ne bude uvređena, a vrlo je uvredljiva ako imaš suprotno mišljenje od njih.
Foto: Igor Marinković
Goca je otkrila i koga bi sa naše scene poslala na Evroviziju.
– Poslala bih Ramba Amadeusa sa dva usisivača. Koncept koji je smislio davnih dvehiljaditih, devedesetih godina, da se sprda, da prdi u mikrofon. Uvek je bio ispred svog vremena– rekla je pevačica u gostovanju na Radiju.
(RADIO S)
BONUS VIDEO:
VERUJEM U ČUDA | Uskršnji "Novosti" intervju | Tara Milutinović
Preporučujemo
POSLE DUŽEG VREMENA: "Baltik bend" uradio ono što su svi dugo čekali (FOTO/VIDEO)
10. 05. 2024. u 22:15
U PRAVE RUKE: Snežana Babić Sneki dobitnica laskavog priznanja (FOTO)
10. 05. 2024. u 21:10
PUN JE ENERGIJE I VOLI MUZIKU: Maja Berović o nasledniku i aktuelnim dešavanjima (FOTO)
10. 05. 2024. u 18:55
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ANDREJA ZABOLELO GRLO U SAD: Bio kod lekara, a račun mu je stigao posle pet meseci: "Ljudi moji, nema šanse!" (VIDEO)
POTRAŽITI lekarsku pomoć u stranoj zemlji uglavnom podrazumeva ogroman trošak, ma koliko god se radilo o kratkom pregledu ili bezazlenom problemu. A jednog Andreja je, pregled kod američkog ORL specijaliste koštao čitavih 2.500 dolara (2.313 evra)
02. 12. 2025. u 09:10
Komentari (0)